motoger

Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL
Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

części używane opel
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
moto2
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto części
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części
auto części warszawa
części moto2
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części używane poznań
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne

Cena Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster Cena

Tanie części do Porsche Boxster znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Obudowa filtra powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-20 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Obudowa filtra powietrza do Porsche Boxster 987 FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL 2.2 2011 coupe. Tanio Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL 2.2 2011 coupe. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2010. Kasta tego samochodu to coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Porsche. Ten model Boxster na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem obudowa filtra powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Porsche Boxster wersja 987 FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Porsche Boxster. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Porsche Boxster W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Porsche Boxster. Ważne że mi się nie psuje. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po obudowa filtra powietrza do Boxster. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu obudowa filtra powietrza. Zamontowałem obudowa filtra powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane obudowa filtra powietrza do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Porsche Boxster. Musiałem poszukać  obudowa filtra powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Porsche Boxster. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  obudowa filtra powietrza w Porsche Boxster. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę obudowa filtra powietrza do Porsche Boxster. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio obudowa filtra powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele obudowa filtra powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Obudowa filtra powietrza Porsche Boxster 987 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl